فرقه جدید در روسیه کشف شد

n00124737 b f7ce8

"نیروهای امنیتی روسیه فرقه ای جدید در این کشور را پس از ۱۰ سال زندگی در یک زیرزمین به همراه رهبرشان کشف کردند.
به گزارش خبرگزاری آوا، سازمان اطلاعات و امنیت روسیه، زیرزمینی ۸ طبقه‌ با اتاق‌های متعدد در شهر کازان کشف کرده است که بیش از ۶۰ نفر در محیطی ۷۰۰ مترمربعی زندگی می‌کردند و بسیاری از انان در اتاق‌هایی بدون نور و هوا به سر می‌بردند.

گفته می شود: کودکان در این اتاقها آموزش نمی‌دیدند و هیچ رابطه‌ای با دنیای بیرون نداشتند که پس از کشف این فرقه، ۱۹ نفر از ۲۷ کودک موجود در زیرزمین به بیمارستان منتقل شدند.

شایان ذکر است: برخی از این کودکان نشانه‌هایی از بیماری ""سل"" داشته و والدین این کودکان اکنون با اتهام سواستفاده از فرزندانشان روبرو می باشند.

خاطر نشان می شود: موسس این فرقه متولد سال ۱۹۲۹ است و در زمان شوروی سابق به عنوان مفتی با روحانیان اهل سنت در مناطق اروپایی اتحاد جماهیر شوروی همکاری می‌کرده است.

موسس این فرقه در مساجد متعددی فعالیت داشته و به دلیل اینکه خود را فرستاده خدا و در ردیف پیامبران می دانسته با مقامات روحانی دچار اختلاف شده است.

گفتنی است: با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، فعالیت برای این فرد آسان‌ تر شده و وی در تبلیغ فرقه خود، جدایی از مسیحیان، یهودیان و مسلمانان را توصیه می ‌کرده است."

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.