مدیر تبلیغات استان فارس: راه اندازی کتابخانه تخصصی فرقه شناسی ضروری است

شیراز - مدیر کل تبلیغات اسلامی استان فارس بر ضرورت راه اندازی کتابخانه تخصصی فرقه شناسی در استان فارس تاکید کرد و گفت : این طرح با عنوان یار مهربان اکنون در حال پیگیری است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا ، پایگاه اطلاع رسانی تبلیغات اسلامی فارس به نقل از حجت الاسلام عبدالرضا خوشنویس در خصوص اجرایی شدن طرح یار مهربان با هدف ایجاد کتابخانه فرقه شناسی گفت: یکی از ابزار کارهای ضروری و قطعی جهت انجام یک پژوهش قوی و فراگیر، وجود منابع و ماخذ است، هر چند این منابع و ماخذ بصورت پراکنده درکتابخانه های رسمی وجود دارد،اما همین پراکندگی موجب شده است پژوهشگران از اغنای پژوهشی و فراگیر راضی نباشند.
حجت الاسلام عبد الرضا خوشنویس افزود: جهت تسریع در کار و نیز انجام پژوهشهای اغنایی، این طرح با هدف ایجاد کتابخانه متمرکز فرق در دستور کار قرار گرفته است.
وی از همه علاقه مندان به مطالعه و پژوهش علمی، استادان حوزه و دانشگاه و دیگر اقشار فرهنگی درخواست کرد برای شروع کار در صورتی که منابع و ماخذ مورد نظر را دارند، آنها را در اختیار این اداره قرار دهند و یا کتب شخصی خود را جهت غنای بیشتر به این کتابخانه فرق، اهدا نمایند.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.