زندگی با ۵۰ زن؛ رئیس یک فرقه مذهبی در اسرائیل دستگیر شد

پولیس اسرائیل گفته مردی را بازداشت نموده که با ۵۰ زن در مکانی متروکه در مرکز بین المقدس یا اورشلیم زندگی می کرد. گفته می شود که این مرد حدوداَ ۶۰ ساله، سال ها زنان و کودکان را در شرایطی مثل برده نگه داشته است.

شواهد نشان می دهد که زنان در این مکان حبس شده و از خانواده و جامعه دور نگه داشته شده اند. میان این زنان کودکانی تا سن پنج سالگی نیز بوده اند که کاملا منزوی نگه داشته شده بودند. زنان باید در این مکان کارهایی را انجام می دادند که این روحانی یهودی برای شان تعیین کرده بود.

این مرد همچنان زنان را به نحوه های مختلف جریمه و مجازات کرده و پول شان را دزدیده است. بخشی از پولی که زنان به خاطر کار کردن در بخش های مختلف به دست می آوردند، مستقیما به حساب این مرد می رفت.

به گفته پولیس هشت زن نیز به اتهام همکاری و کمک به این مرد دستگیر شده اند. میان بازداشت شدگان همسر این مرد نیز شامل است.

وب سایت خبری "ینیت" گزارش داده که این مرد یک خاخام از یک فرقه به شدت مذهبی یهودی می باشد. این خاخام در مورد اتهاماتی که به وی وارد شده گفت: «هیچ کس فکر نمی کند که درست باشد». وب سایت "ینیت" گزارش داده زنانی که این فرقه مذهبی را ترک کرده بودند، به پولیس گزارش دادند.

فیلم های پولیس از محلی که این مرد بازداشت شده، اتاق های تاریکی را در یک ساختمان متروکه نشان می دهد که گچ های دیوارهایش ریخته است. شمار زیادی الماری های پلاستیکی و تخت های چند طبقه در اتاق های بسیار تنگ دیده می شوند.

پولیس گفت که اداره های مسئول قبلا در مورد این مکان سرنخ های زیادی به دست آورده بودند و تحقیقات مخفیانه در این زمینه جریان داشت. بازرسان مدارک زیادی را گردآوری کرده اند که نشان می دهد این مرد به عنوان رئیس این اجتماع فعالیت می کرده است

41682497 303 74aec

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.